(0) ürün var
Son Kullanıcı Sözleşmesi

Kullanıcı Sözleşmesi ve Gizlilik

Kullanım ve gizlilik koşulları Mobilteg Mobil Bilişim Teknolojileri Grubu San.Tic.Ltd.Şti.’ye ait olup Alesta Saha Satış Android Uygulamasında geçerlidir. 

Yukarıda belirtilen ilgili uygulamada bilgilerin güncellemesi sırasında sitede olabilecek eksiklik, muhtemel yanlışlıklar veya değişiklikler Mobilteg Mobil Bilişim Teknolojileri Grubu San.Tic.Ltd.Şti.’yi yükümlülük altına sokamaz.

Aynı zamanda yukarıda sözü geçen uygulamada kullanılan bazı ifadeler ileriye yönelik olduğundan çeşitli risk ve belirsizlikler içermesi mümkündür.

Burada belirtilenin dışında, hiçbir materyal kopya edilemez, dağıtılamaz, çeşitli alt lisansla değiştirilemez, ileride kullanılmak üzere saklanamaz, ticari bir amaçla kullanılamaz ve kullandırılamaz.

Bu uygulamada herhangi bir materyalin herhangi bir imzasız kullanımı kopyalama yasaları, ticari yasalar, güvenlik ve tanıtım yasaları ve iletişim kanunları ve statülerini içerir.

 

Bu ilgili uygulamada yer alan herhangi bir bilgiyi, herhangi bir şekilde tahrif etmek; her türlü cezai hukuki takibata neden olacaktır. Yukarıda belirtilen ilgili sitede yer alan İletişim Formları vasıtası ile paylaşmış olduğunuz iletişim (telefon ve e-posta) bilgileri Mobilteg Mobil Bilişim Teknolojileri Grubu San.Tic.Ltd.Şti. ve/veya yetkilendirdiği çözüm ortakları aracılığı ile istemiş olduğunuz bilginin size ulaştırılması için kullanılabilir.

 

Bu uygulama ile ilgili şikayet, öneri, bilgi içerikli taleplerinizi info@mobilteg.com mail adresine iletebilirsiniz.

 

Kullanıcıya ait bilgiler

Müşterilere ait hiç bir bilgi (Resim,Dosya,Telefon numarası, Sosyal Medya Hesapları gibi) hiçbir kullanıcıya özel bilgi tarafımızdan alınmamaktadır, alınmadığı gibi saklanmamaktadır. Kullanıcı uygulamada programın çalışması için verdiği izinlerden dolayı hiç bir bilgi Mobilteg Mobil Bilişim Teknolojileri Grubu San.Tic.Ltd.Şti. ne yada başka bir kişi yada kuruluşa gönderilmemektedir.

Programı krumakla ve çalıştırmakla yukarıda yazan bilgileri okuduğumu, anladığımı ve kabul ettiğimi bildiririm.

Sözleşmeyi okudum ve kabul ediyorum.

 

Günün Teklifi
Logo Saha Satış Programı
Logo Saha Satış Programı
0,00 TL KDV Dahil
Populer Olanlar
Sayfalar
Reklam
Beğenilenler
Döviz Kurları
Euro
EURO : 3,26 TL
Dolar
USD : 2,86 TL
Pound
POUND : 4,25 TL
Son Güncelleme
[ 23.3.2016 16:52:43 ]